Wdrażanie systemów telekomunikacyjnych

Magazyn wypełniony po brzegi nowymi urządzeniami. Stosy kabli i anten piętrzą się pod ścianami. Projekty budowy systemu zostały przeanalizowane przez inżynierów Wykonawcy. A po dwóch tygodniach pojawia się kryzys, ponieważ Wykonawca "rozbił się" na kolejno występujących niespodziankach: procedurach z dopuszczeniami i dozorem na terenie czynnych obiektów energetycznych, niezidentyfikowanymi kablami w ziemi i kanałach technicznych, zasilaniem z potrzeb własnych, kontrolami inspektorów BHP, zakłóceniami pochodzącymi z urządzeń elektrycznych, sąsiadami obiektu, dla których stanowi on sól w oku od pokoleń, itd.

Wdrażanie systemów telekomunikacyjnych na terenie Spółek energetycznych, a przede wszystkim czynnych obiektów energetycznych, wymaga doświadczenia, umiejętności poruszania się w szczególnych warunkach pracy, bliskiej współpracy z pracownikami Inwestora, a przede wszystkim poczucia odpowiedzialności. Pracujemy bowiem z czynnymi obiektami energetycznymi, które po pierwsze świadczą usługi dla tysięcy klientów a po drugie - są niebezpieczne.

long.pl Dominik Parzydło, po ponad 10 latach pracy z sektorem energii elektrycznej, posiada szerokie doświadczenie w świadczeniu usług wdrażania systemów telekomunikacyjnych i automatyzacji sieci energetycznej. W tym:

  • budowa obiektów telekomunikacyjnych - wież, masztów, kontenerów, pomieszczeń łączności,
  • budowa systemów światłowodowych,
  • instalacja łącz radiowych,
  • budowa układów zasilania gwarantowanego,
  • instalacja, uruchamianie oraz objęcie systemem nadzoru urządzeń telekomunikacyjnych,
  • przełączanie sygnalizacji automatyzacji sieci oraz usług świadczonych na terenie danego obiektu,
  • kompleksowe zarządzanie projektem.

 long.pl Dominik Parzydło

ul. Poprawna 144B/2
03-984 Warszawa
Nip: 113-202-51-50
Regon: 141036916

Biuro handlowe:

long.pl Dominik Parzydło
ul. Mrówcza 243
04-697 Warszawa

 

telefon: 22 233 00 08
faks: 22 247 27 19
email: biuro (at) long.pl

© Long.pl - All Rights Reserved